Türkiyede ilk defa Adanada 1997 yılında faaliyetine başlayan Taşcanlar Gıda Sanayi Tatlı, Pata ve Dondurma sektöründe müşterilerinden kazandığïnı kaliteli ürünlere yansıtarak yapmış olduğu büyük yatırımlarla adından söz ettirmeye başlamıştır.

Taşcanlar Gıda imalatını 1000 m2 406 m2 kapalı alan üzerinde Yüreğir Belediyesinin yeni sanayi sitesindeki ticari bölgesinde faaliyetini sürdürmektedir. Kaliteli ürünleri Güleryüzlü hizmeti, Uygun fiyatıyla müşterileriyle buluşturan TAŞCANLAR GIDA insan odaklı teknolojiyi hijyenik ortamda üretim hattında buluşturdu.

İnsana ve Teknolojiye yaptığı yatırımla25 çalışanı bulunan TAŞCANLAR GIDA SANAYİ bu yatırımlar sayesinde yeni otomosyon sistemde çalışan fabrikamız günlük 1 ton dondurma, 1000 tepsi baklava, 500 kg kuru pasta ve 500 adet yaş pasta üretim kapasitesine ulaşmıştır. Üretim kapasitesini büyük oranda arttıran Taşcanlar Gıda Sanayi Tatlıcılık ve Dondurmacılık sektöründe YETİŞOĞLU BAKLAVA ve YETİŞOĞLU DONDURMA isimlerini TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜne müracat ederek marka başvurusunda bulunuştur.

Marka başvurusu tescillenen Yetişoğlu Baklava ve Yetişoğlu Dondurma Bir Taşcanlar Gıda Sanayi ürünüdür. Türkiyedeki tüm hakları bu kuruluşa aittir. Taşcanlar Gıda Sanayi - YetişoğluBaklava - Yetişoğlu dondurma sizindir. Sizlerin olarak kalacaktır. Adanada kendi şubelerini yaygınlaştırarak sizlerle büyümeye Sevgi ve Saygıyla devam edecektir

© 2017 YETİŞOĞLU BAKLAVA | Tüm Hakları Saklıdır

Adana web tasarım, web yazılım, reklam hizmetleri